Přeskočit na hlavní obsah

Začněte zde

Používat MessageOk zvládnete za několik minut. Naše nápověda je rozdělena na několik sekcí. První z nich je sekce Začínáme kde najdete základní informace o tom co to je MessageOk samoobsluha a jak se vyznat v editoru scénářů.

K čemu je MessageOk vhodný

Naše služba je uzpůsobena pro použití e-commerce projekty (převážně e-shopy) díky napojení na externí služby, které jako běžný e-shop pravděpodobně již využíváte. Díky tomu nemusíte nic složitě vyvíjet a vystačíte si našim editorem ve kterém můžete pomocí drag&drop sestavit cestu uživatele skrz připravený formulář. Takovému formuláři pro uživatele říkáme scénář.

Co potřebuji

Budete potřebovat své webové stránky nebo e-shop. Na něj vložíte náš kód a samoobsluha se na místě vložení začne zobrazovat. Pokud zvolíte metodu zobrazení „v plovoucím okně“, pak se samoobsluha zobrazuje nad stránkou.

Úprava scénáře

Celý proces scénáře, všechny texty i parametry je možné volně editovat. Přihlaste se do administrace a v sekci Scénáře rozklikněte ten, který vás zajímá. Po kliknutí na box, který chcete editovat můžete textaci upravit.

Přidáním dalších boxů vytvoříte nové kroky ve formuláři.