Přeskočit na hlavní obsah

Jak vložit samoobsluhu na web

V administraci MessageOk máte možnost si nastavit widget podle vlastních představ tak, aby perfektně zapadl do vzhledu vašich stránek.

Jsou k tomu připraveny tři stránky v záložce Widget, na kterých si nastavíte barevnost, nadpis, tlačítka, jejich pořadí, ikonu a také podnadpisy.

Barevnost jak napovídá název, zde si můžete určit jakou barvu bude widget mít. Nadpis samoobsluhy a podnadpis je čistě navás. Je možné v popisek měnit podle potřeby nebo podle aktualit, které se zrovna na vašem e-shopu odehrávají. Například v sezóně informovanost o vytížení dopravců, datum posledních objednávek s garancí doručení nebo naopak o dovolených, chystaných odstávkách o prázdninách.

3

V záložce Obsah widgetu si nastavíte tlačítka podle vlastních preferencí. Správným popisem tlačítek navedete své zákazníky na správné řešení jejich požadavků. U každého tlačítka můžete využít připravené ikony nebo si ve formátu svg vložit vlastní. Tlačítko může směřovat na konkrétní scénáře nebo url stránku.

2

Vložení na web je intuitivní a velmi snadné vložení na vaše stránky. Vybrat můžete nejen vložení do plovoucího okna, jako bývají ikony chatu nebo i staticky na jakoukoliv vybranou stránku. Můžete si nastavit vzhled, umístění, stránky, kde nechcete samoobsluhu zobrazovat. Další možností jak vložit samoobsluhu na stránky je pomocí kódu, který vložíte na své stránky.

1

Nezapomeňte všechno nastavení na každé záložce uložit.

VIDEO