Přeskočit na hlavní obsah

· 3 minuty čtení

Když ani nevíte, od koho vlastně nakupujete, důvěru to ve vás asi příliš nevzbudí. Proto je kontaktní stránka i způsob, jak zákazníka přesvědčit, že se má na koho obrátit v případě problému, a že e-shop není anonymní.

· 6 minut čtení

Díky bezproblémovému vrácení zboží se až 95 % zákazníků vrátí a nakoupí znovu na stejném e-shopu, i když jim zboží z jejich prvního nákupu nesedělo. A bezproblémový proces vytvoříte jen, pokud bude všechno na vaší straně dobře zorganizované.

· 5 minut čtení

Co můžete udělat, aby byla vaše sekce frequently asked questions, nebo často kladené otázky, opravdu užitečná, pro vás i vaše zákazníky?

· 2 minuty čtení

U e-shopu je včasné a bezproblémové doručení zásilky stěžejní. Ať už zakládáte e-shop a váháte, kterou společnost zvolit, nebo uvažujete o změně, výběr není vždy jednoduchý. Abychom vám rozhodnutí usnadnili, zeptali jsme se našich klientů a přinášíme zkušenosti z první ruky.

· 3 minuty čtení

Klíčová bude v roce 2023 customer retention, to jsme nedávno rozebírali na našem LinkedInu. Jak si udržet spokojené zákazníky? Způsobů je víc, ale hlavním se zdá být na míru ušitý zážitek.

· Jedna minuta čtení

Otázky a odpovědi, obchodní podmínky... Nepopulární části webových stránek, které jsou ale často nutnou součástí. Dlouhé odstavce a nepřehledná kvanta textů můžete přidat do widgetu, kde zákazníci snadno najdou, co hledají.