Přeskočit na hlavní obsah

Dropshipping.cz

Pomocí tohoto modulu je možné propojit scénáře s daty z Dropshipping.cz


Funkce aplikace

Ověřit číslo objednávky

Ověření, zda zákazník zadává správné číslo objednávky je jednou ze základních funkcí MessageOk Widgetu. Díky tomu budete vždy vědět jakou objednávku zákazník řeší a eliminujete všechny problémy spojené s překlepy či záměnou s jinými doklady (VS, číslo faktury apod.)

Parametry aplikace

Načíst detail objednávky

Pro zobrazení stavu objednávky nebo pro rozhodnutí, co může zákazník se svou objednávkou provést za akce, je nutné načíst detaily objednávky. Dle zadaného čísla objednávky načteme detaily přímo z Dropshipping.cz

Parametry aplikace

E-mail zákazníka

Změnit stav objednávky

Se zadaným číslem objednávky můžete provádět změny stavu objednávky jako takové. Jednoduše tak provedete například storno objednávky. Díky napojení na Dropshipping.cz můžete pracovat i se stavy, které jste si sami vytvořili.

Parametry aplikace

E-mail zákazníka

ID stavu

Ověřit zákazníka podle e-mailu

Pro zabezpečení dat zákazníků vždy vyžadujeme znát kombinaci e-mailu a čísla objednávky. Jen se znalostí těchto dvou údajů dovolujeme zákazníkům zobrazit obsah objednávky nebo provádět změny jejich stavů.

Parametry aplikace

E-mail zákazníka

Načíst e-mail zákazníka dle ID objednávky

Načte e-mail, ze kterého byla vytvořena objednávka dle zadaného čísla objednávky. Pozor, při uložení výsledku aplikace do proměnné, můžete vyzradit tyto informace jiným návštěvníkům internetu. Doporučujeme proto proměnnou pojmenovat tak, aby začínala znakem $, takové proměnné nejsou přenášeny do prohlížeče.

Parametry aplikace

Výsledek volání aplikace

Ne: Pokud se nepodaří načíst e-mail zákazníka, obsahuje {{promenna}} hodnotu false (nepravda). Aplikace vám vrátí hodnotu Ne.